KONST / Litografier / Grafiskt blad 10485073
nr 1048 5073
Jean Auguste Vyboud
(1872-1944), Frankrike
Grafiskt blad, Jean Auguste Vyboud (1872-1944), modell, signerad, motivet: 13x26
Jean Auguste Vyboud, fransk bildkonstnär född 1872, död 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 augusti 2016
kl 19:04:01
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
Jean Auguste Vyboud
Läs mer om Jean Auguste Vyboud